Adres

Sultan Orhan Mah. Hasköy San. Sitesi 2.Blok No:6
Gebze/Kocaeli 41400

E-Mail Adresi

tulga@tulga.com
Bizi Arayın : +90 (262) 643 29 94

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

22 Yıllık Tecrübe ile Gelişmeye Devam Ediyoruz!

Tulga Beşinci Teker sağladığı hizmetler ile müşteri beklentilerini karşılamayı hedefleyen hem OEM hem de satış sonrası ürünler için Beşinci Tekerler, Kingpinler, Çeki Kancaları, Çeki Demirleri ve onların yedek parçaları ile alanında uzmanlaşmış bir üreticidir. 2001 yılından beri Beşinci Teker Bağlantı Plakaları, Otomatik Çeki Kancaları, Çeki Demirleri, Çeki Gözleri, Kingpinler ve Kingpin Adaptörleri, Yarı Römorklar için İniş Takımları, Traktör Aparatları, Yedek Parçalar ve Tamir Takımlarının üretimini gerçekleştirmektedir.

Üretim kalitesi, termin performansı ve müşteri taleplerini en uygun şekilde karşılayabilme yetenekleri ile, Türkiye’de ve dünyanın çeşitli bölgelerine hizmet ve ürün sunmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına en uygun şekilde hizmet etme hedefindedir.

Her türlü semi-treyler ve çeki demirlerinin montajı ile çalışmakta olup, treyler çeki demirleri, çeki kancaları, beşinci tekerler, treyler yedek parça ve aksesuarları ile imalat ve satışta uzmandır.

Beşinci Teker Bağlantı Plakaları, Montaj Plakaları, Beşinci Teker Montaj Ayakları, Otomatik Çeki Kancaları, Çeki Demirleri, Çeki Gözleri, Kingpinler, Adaptörler, Tampon Aparatları, Traktör Aparatları ve Tamir Takımlarından oluşan en geniş ürün yelpazesine sahiptir. Tulga, piyasadaki en iyi fiyat ve kaliteyi sunarak türünün tek örneği olmayı hedeflemektedir. Müşterilerine en doğru şekilde yardımcı olmak ve en uygun ürünle ihtiyaçları karşılamak için çalışmaktadır. Değişen müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için ürünlerini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir. Vizyonu; müşteri ve iş ortaklarının beklentilerini karşılayan, dünyanın en iyi Beşinci Teker, Otomatik Çeki Kancası, Çeki Demiri, Kingpin, Nato Tipi Çeki Kancası ve Römork Yedek Parça ve Tamir Takımları üreticisi olmaktır. Treyler, Semi-Treyler için Beşinci Teker ve Çeki Kanca tasarımları ile benzersizliği ve özgünlüğü hedeflemektedir. Alanında uzmanlaşmış bilgi ve tecrübesi ile ürün mekanizmalarında güven ve konfor sunmaktadır. Çeşitli ürün gruplarına tek bir elden ulaşmanızı sağlamaktadır. Kendi tesislerinde montaj, servis ve bakım hizmeti sunmaktadır.

Tüm sorularınız için Tulga Beşinci Teker ile iletişime geçebilirsiniz!  Müşterilere hak ettikleri üstün hizmeti sunmak her zaman ana önceliklerden biri olmuştur. Tulga, uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip, en kaliteli uzman kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir. Tecrübeli Tulga Ekibi size en doğru bilgiyi sağlar. Ürünler hakkında bilgi almak, fiyat tekliflerini öğrenmek ve diğer tüm sorular için Tulga Beşinci Teker ile iletişime geçebilirsiniz!

22 Yıllık Tecrübe!

2001 yılından beri üretim kalitesi, termin performansı ve müşteri ihtiyaçlarını en uygun karşılayabilme yeteneği ile 22 yıllık köklü tecrübe!

Üstün Kalite

Alanında uzman kadro ile Türkiye’de ve dünyanın çeşitli bölgelerine en kaliteli ürün ve hizmeti sunar!

Uluslararası Standartlara
Uygun Ürünler

Birleşmiş Milletler Regülasyonu ECE R55 Tip Onay Belgeli ürünler ile hizmet vermektedir.

tulga beşinci teker

VİZYONUMUZ

Bu anlayış, TULGA Beşinci Teker Makine Endüstriyel Ürünler San.ve Tic. Ltd. Şti. temelini oluşturmaktadır.

tulga beşinci teker

TEMEL İLKE VE DEĞERLERİMİZ

Tulga Beşinci Teker

TULGA Beşinci Teker Makine Endüstriyel Ürünler San. ve Tic. Ltd. Şti.
Adres: Sultan Orhan Mah. Hasköy Sanayi Sitesi 2.Blok No:6 Gebze/Kocaeli 41400

Questions?

Call us (888) 611 2366

Fast Shipping

Most orders delivers in 3 Business days

Easy Payments

We accept all major credit cards

Online Chat

Our US based customer service is ready to answer your questions.

Fifth Wheel Hitch, Pintle Hooks, Bumper Hitch with Tulga quality — Tulga Fifth Wheel Co.

Tulga is manufacturer of fifth wheel hitch, kingpins, bumper hitch, 5th wheel plate repair rebuild kits, pintle hooks and trailer accessories

https://www.tulgafifthwheel.com